Jak wygląda proces usługi?

MÓJ FILTR DPF WYMAGA REGENERACJI

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW

Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy szczegóły i czas realizacji. Można również umówić się do nas na kompleksową regeneracje filtra z demontażem i montażem.

ZNAJDŹ WARSZTAT PARTNERSKI W TWOJEJ OKOLICY I ZLEĆ WYMONTOWANIE FILTRA LUB UMÓW SIĘ BEZPOŚREDNIO DO NAS NA KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ REGENERACJI FILTRA Z DEMONTAŻEM I MONTAŻEM

Ceny demontażu w samochodach osobowych zaczynają się od 140 zł. Skontaktuj się z nami i sprawdź gdzie najbliżej w Twojej okolicy znajduje się współpracujący z nami warsztat i zleć demontaż filtra DPF z Twojego samochodu. Sprawdź również stan turbosprężarki, EGR oraz wtryskiwaczy. Jeśli te elementy działają nieprawidłowo mogą uszkodzić filtr. Przed montażem czystego filtra wymagane jest ich naprawienie.

CIESZ SIĘ DRUGIM ŻYCIEM TWOJEGO SAMOCHODU

Wyczyszczony filtr zostanie niezwłocznie dostarczony do warsztatu partnerskiego, gotowy do montażu. Zgłoszenia przyjęte do godziny 10 odbieramy tego samego dnia, regenerujemy i oddajemy do kilku godzin z zastrzeżeniem do 24 godzin. Otrzymasz raport, z którego dowiesz się o ile podniosła się wydajność Twojego filtra, oraz poznasz zalecenia które pomogą w długim utrzymaniu filtra w jak najlepszym stanie. Otrzymasz również kartę gwarancyjną.

BEZ LIMITU KILOMETRÓW

Otrzymujesz raport i kartę gwarancyjną z informacjami o stopniu zanieczyszczenia przed i po regeneracji

Nasz Proces Czyszczenia

ETAP 1

Szczelny montaż filtra w maszynie w celu zbadania przeciwciśnienia i prędkości przepływu powietrza przez filtr

ETAP 2

Procedura czyszczenia wodnego, odbywające się w dwóch kierunkach. Mycie odbywa się w specjalnie dobranych do przesłanego filtra warunkach i temperaturze.

ETAP 3

Suszenie w wysokiej temperaturze odpowiednio dobranej do rodzaju filtra. Po zakończeniu procesu czyszczenia wykonujemy test przeciwciśnienia oraz prędkości przepływu, na jego podstawie sporządzamy raport, który zostanie dołączony do karty gwarancyjnej.